| Ancamaria1234 a întrebat:

Buna seara TPU!
As vrea sa stiu si eu care e treaba cu admiterea la liceul Dinu Lipatti din Bucuresti? *Actorie*
Trebuie sa dau niste probe sau ceva? Daca da, imi puteti spune cand se tin aceste probe? Daca stiti
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ANAHsneaman a răspuns:

Bună!
Sfatul meu e sa te interesezi direct de la sursa. As fi vrut sa te ajut, însă nu sunt din București!
Mergi mai bine la acea unitate de învățământ și întreabă ce și cum!
Asa vei ști exact data în care se desfășoară probele și în ceea ce contestau ele!
Numai bine! Mult succes la admitere! Sper sa reușești, îți voi tine pumnii!