| Sunshin3 a întrebat:

Buna seara TPU.
Ce feluri de mancare traditionala se mananca in Marea Britanie [ Anglia ] de Craciun? Urgent. FUNDA

Răspuns Câştigător
| BadLara a răspuns:

Bagă o Sheperds Pie,e bună. Yorkshire pudding, Beef Roast cu Gravy, Mash potatoes, Cheese Cake, Roast potatoes.nişte vegetale (morcovi, broccoli), Toad in the Hole, cârnati inveliţi in bacon, etc

7 răspunsuri:
| JohnnyWylde a răspuns:

Sarmale cu mamaliga!

| exittomyroom a răspuns:

Nu exista mancaruri traditionale in Anglia decat hot dog...pe bune ..pa...

| BadLara a răspuns (pentru exittomyroom):

Eşti degeaba...

| exittomyroom a răspuns (pentru BadLara):

Asta e adevarul informeaza-te...

| BadLara a răspuns (pentru exittomyroom):

Eu am stat 4 ani acolo, asa ca "informeaza-te
" e frecţie de gugăl.

| suntserios a răspuns (pentru exittomyroom):

Ce treaba are bre hot dogul cu Anglia?

| exittomyroom a răspuns (pentru BadLara):

Daca ai fi stat 4 ani in Anglia nu ai mai fi intrebat de mancaruri traditionale./))