| Getter123 a întrebat:

Buna seara TPU,de cat va timp,colegii mei incep sa ma priveasca ca pe o alta persoana,adica,daca intreb pe colegul de banca sa imi dea un pix urla la mine"in ora + vorbesc incet". Deci,nu e ceva normal.Ii enervez foarte repede,eu facand un lucru de copil normal "daca ii intreb ceva, urla si din astea". Unde este problema, la mine sau le ei? Cum sa ma comport? Dece au ura aceasta pe mine? Funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| David123123123 a răspuns:

Pai poate ai facut ceva uite incearca sa fi alcumva sa vorbesti cu ei si saii inrtebi de ce se comporta asa cu tine. Funda?

2 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Vorbeste cu ei intreaba-i din ce cauza reactioneaza asa.

| Madesz a răspuns:

Iti cumperi pix. Funda?