| CowboyxD a întrebat:

Buna seara Tpu...Deci sunt foarte obsedat de intrebarea aceasta... vrau ca la sfirsitul verii sa am 1.86m inaltime.Cind merg pe linga varul meu care are 16ani si 6 luni+- 2 luni mi se pare ca sunt pitic.Eu am 15 ani si 9 luni si 1.80m ce sa fac cum sa cresc?

Joc basket de 2 ori pe saptamana. Vreau sa ma apuc de cilcism si de alergat.Varul meu umbla la sala si la kick box...Cum sal ajung in >inaltime?

Răspuns Câştigător
| Allissandra a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca fiecare are propriul ritm de crestere. Tot ce pot sa iti spun este sa continui cu basketul si sa nu te mai gandesti la asta atat de mult. Sunt sigura ca mai ai de crescut.