| CowboyxD a întrebat:

sunt baiat am 15 ani si 8 luni. Am 180, 5cm si 64kg. Cum credeti am sanse pina la sfirsitul verii sa am 1.86m si in jur de 76 kg? P.S. nu vreau raspunsuri apucate de basket inor si volei...Doar parerile voastra sau cine a avut aceasta inaltime si a crescut. Ms ANTICIPAT

Răspuns Câştigător
| cihupacihups a răspuns:

Sigur ca e posibil asta dar ar trebuit cel putin sa alergi pentru a-ti dezvolta muschii si pentru a putea creste
pai nu stiu, incearca si maninka mai mult si fa miscari de intindere a bratelor (sper ca te-am ajutat cu ceva) (Funda)

| CowboyxD explică (pentru cihupacihups):

Sa fac streching si sa alerg cite 4, 5km pe zi si sa fac cilcism o sa ma ajute?

| cihupacihups a răspuns (pentru CowboyxD):

Da, cred ca vei avea rezultate... succes

3 răspunsuri:
| AxXeL1124 a răspuns:

Normal mai ai tmp sa creti.