| Raulinio a întrebat:

Cand intru pe face book si vreau sa adaug un prieten imi apare chestia asta (Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can't be sent. To learn more, please visit the Help Center. If you believe you're seeing this message in error, you can report the problem.) DC imi apare si cum pot scapa de ea big grin dau fundoi!big grin

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

"Totul despre Facebook" e cu două uşi mai încolo.
Aici e "Totul despre TPU".

| devil1995 a răspuns:

Probabil ca este o problema de la facebook ori cineva te-a raportat dar daca e de la facebook poti sa raporti si u. bafta! funda?