| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU, sunt baiat am aproape 16 ani si nu am deloc mustata si par pe picioare. Ma uit la altii baieti de varsta mea si incep sa ma ingrijorez.

Stiti vreo metoda de crestere? Am auzit de ulei de ricin e adevarat?

Răspuns Câştigător
| DaSuntAnonima a răspuns:

Nu fi fraier tongue
peste ceva timp ai sa te zgarii pe ochi sa nu mai trebuiasca sa te razitongue
e un procent foarte mic de fete carora le place parul pe picioare, cat despre mustata?
mustata?! da`o drc ca si asa o razi la ce iti trebuie? ai o pilozitate pur si siplu mai scazut`a poate mama tatrebuia sa nasca fata si ai niste trasaturi de fata [absolut nimic rau in asta]
si da uleiul de ricin accelereaza cresterea dar fii serios ..nu iti trebuie

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O să crească singur.Nu te mai îngrijora degeaba.