| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU! Vreau sa stiu si eu ce cadou ii pot face prietenei mele de ziua ei ( de nume ) Sfintii Mihai si Gavriil? Are 14 ani, suntem de 6 luni impreuna si nu stiu ce sa ii iau... imi puteti da niste pareri macar, sa-mi fac eu o idee... va multumesc!

1 răspuns:
| teosbeos a răspuns:

Poti sa-i iei o bijuterie (nu trebuie sa coste foarte mult) o bluza, un tricou dar sa stii ca s-ar bucura mai mult ca acel cadou sa fie de la tine nu din ideile altora. sa stii ca in loc de cadou ai puteasa o duci undeva, sa va plimbati, sa petreceti timp in preuna. sfatul meu este sa-i iei ceva nu foarte mare si sa o scoti undeva se va bucur mai mult decat cine stie ce cadou. sau cel putin ar trebui sa se bucure mai mult. vezi ca poti s-o intrebi si pe ea ce ar vrea sa-i iei sau unde sa mergeti. MULT NOROC!