| Daniel09857 a întrebat:

Buna seara TPU, vreau sa va povestesc ce mi s-a intamplat azi si sa imi dati un sfat, deci azi este ziua de nastere a doamnei dirginte, a implinit 49 de ani, iar 15 colegi ne-am gandit sa mergem la ea acasa, pentru a-i da un cadou de ziua ei, dupa ce i-am dat cadoul a inceput sa ne pupe pe obraz pe fiecare dintre noi, insa dupa ce m-a pupat ea pe obrazul drept, am pupat-o eu din greseala, putin in coltul buzelor, (eu voiam pe obrazul stang), chiar nu stiu de ce s-a intamplat asta, m-am emotionat, probleme este ca colegii au inceput sa rada, pentru ca m-am tras in spate brusc, iar eu am inceput sa plang si am fugit afara, sunt o persoana destul de emotiva, dupa ce s-au asezat colegii mei pe scaune, doamna dirginta a venit la mine, (eu plangand) si mi-a facut loc pe bancuta de langa poarta unde mi-a spus sa stau linistit, ca nu trebuie sa plang, ca e un lucru ce se poate intampla oricui iar eu efectiv nu mai pot sa dau ochii cu ea, imediat dupa ce mi-a spus asta am plecat acasa, ce as putea sa fac? Mi-e foarte rusine de ea acum...

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Generatia noua de baieti...

| SkandallKamataru a răspuns (pentru Adry05):

Cat adevar...

| Sandor12921 a răspuns (pentru Adry05):

Lasa-l pe baiat, treaba lui cum vede viata, desi nu cred ca e tocmai normal sa faci atat tam-tam din asemenea lucruri marunte

| anamariarot a răspuns:

Eiiiii, nu-ți face griji; și-a dat cu siguranță și ea seama că nu a fost nimic intenționat. Toți comitem greșeli-sunt umane.

| Sandor12921 a răspuns:

Parerea mea este urmatoarea, nu trebuie sa iti fie rusine, tutoror li se poate intampla, plus ca sigur a constientizat ca a fost din greseala, nu trebuie sa iti fie rusine de lucrul aceste, crede-ma pe cuvant si mie mi s-a intamplat sa pup o femeie din greseala pe ''coltul buzelor'' dar i-am cerut scuze, ea a spus ca nu e bai mare si totul a continuan fara nicio probelma si fara a ma gandi la asta foarte mult timp