| ChaPeR a întrebat:

Buna seara tuturor. Am 13 ani ( implinesc 14 pe 2 februarie ) si am probleme cu greutatea. Am injur de 1, 60 1, 65 1, 70 metri si 75-80 KG. Imi puteti da niste cure, ceva care ma poate ajuta sa slabesc? Nu vreau sa merg la nutritionist.

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

De ce vreţi toţi să apelaţi la cure? Sunt cele mai nesănătoase. straight face
Vă e lene să faceţi sport?! E cel mai bun sănătos şi dă rezultate desigur dacă ai voinţă. Evită carnea, grăsimile. Aleargă, fă abdomene, extensii exerciţii multe. Desigur că nu dau rezultate dacă după 50 din fiecare făcute ai mâncat apoi 5 kile de carnestraight face
Să nu crezi că faci 2-3 zile exerciţii, sport şi gata ai slăbit 30kg!

1 răspuns:
| vanesssadiana a răspuns:

Buna si eu sunt cam situatia ta.pardon am fost, as putea sa.ti sugerez regimul de 13 zile, este greu dar mie m.i-a fost de ajutor am slabit 10 kg si am fost mandra, incearca, iti doresc mult succes@!