| anonim_4396 a întrebat:

Voi ati avut vreodata in viata o dependenta? Daca da ati reusit sa scapati de ea? Cum?
O seara faina

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dulciuri,persoana iubita, TPU, muzica, internet, cu vointa, ambitie

| Freya1 a răspuns:

Da am avut o dependenta pe care nu am cum sa o spun si m-am scapat ferinduma de anturaj, locuri care ma faceau sa fac acea chestie, sa fac tot posibilul sa nu am acel lucru in preajma mea iar daca il am sa refuz sau chiar sa plec

| Caro34 a răspuns:

Eu am mereu o dependenta: ador sa citesc lucruri noi! O am si acum, nu am putut-o trata, drept pentru care fac noi cursuri! Sa fiu sincera, ma bucur ca o am inca! happy Mai am si altele insa asta-i cea mai importantă!winking

| anonim_4396 explică (pentru Caro34):

Asta e o dependenta buna. Mi-as dori sa am si eu o asa dependenta
nu altele mai rele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

E bine

| Madesz a răspuns:

Hmm
Sunt dependentă de lol.
Si nu. Nu vreau sa scap de aceasta dependență^^