| girllll a întrebat:

sincer ce parere aveti de fotografiile astea? http://www.hi5.com/......MyPhoto.do sincer pentru ca oricum u ma cunoasteti selectati adresa copy si paste pe google

4 răspunsuri:
| wanda a răspuns:

Pai dragutabig grin

imi plac ochii caprui de morlove struck

| bebytzza_9352 a răspuns:

Sunt niste poze normale happy:*:*:* esti o fata frumusica iar cand vei mai creste putin vei fi si mai frumusicahappy

pozele sunt usor opilarestihappy dar sunt ok...

poti sa incerci sa le editezi putin sa le pui niste umbre sa dai mai multa culoare putina culoare si ies super...incearca sa faci si cateva colajehappy:*

| Chowder a răspuns:

Michael Jackson.
Pa, pa :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna