| FetitaUnuiBaietel a întrebat:

Sint impreuna cu un baiat de 2 luni deja.Astazi am fost la iaz sa ne scaldam nu numai noi doi ci si prietenii. Dupa aia s-au dus prietenii si am ramas numai noi doi.Eu i-am spus ca trebuie sa plec acasa. El ma apucat de miina, si ma intreaba 'de ce?'
eu ii spun 'trebuie" si fac un pas, ell ma tinea foarte strins de miina si ma ruga sa nu plec.Eu am tras miina si spun.Ne intalnim simbata.Si el a spus 'da, noapte buna'
Mda, eu as vrea sa petrec momente romantice cu el. Dar el ma apucat de miina chiar in fata casei mele. Iar mama imi interzice pina nu termin noua clase sa imi dau intilniri.Si eu anul acesta trec clasa noua.
Deci nu stiu ce sa fac. O sa se supere, si o sa creada ca nu il iubesc.
funda

Răspuns Câştigător
| Addiction a răspuns:

Salut. Cred ca ceea ce ar trebui sa faci este sa-i explici situatia pe care o ai xcu parintii. Daca tine la tine te va intelege, si va astepta pina ve iputea sa ai liber o relatie. Succese :*

1 răspuns:
| Danna4Joy a răspuns:

De ce nu incerci sa discuti cu el si sa ii explici situatia. Daca si el chiar te iubeste te va intelege. Inafara de asta o sa aveti o gramada de timp pentru petrecut momente romantice. Sau le puteti petrece in alta parte decat in fata casei tale unde sa nu te vada mama ta. Dar totusi.nu exagerati.