| Rmnk97 a întrebat:

Hey baieti, cand spuneti ca o fata are "sani misto/frumosi" la ce va referiti? Adica trebuie sa fie mari, mici, medii, etc. sau va referiti si la decolteu? Apreciati decolteul la o fata sau o etichetati ca fiind o pitzi sau chiar mai rau? Fundita pentru raspunsurile bunewinking P.S.: In general nu folosesc tz dar aici am folosit pentru a se intelege contextulwinking

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unora le plac sanii mici, altora mari.Cand spun ca sunt misto inseamna ca sunt pe placul meu.Ce imi place mie poate nu ii place altuia.

Răspuns utilizator avertizat
| ksuper31 a răspuns:

Aceasta chestie difera de la un om la altul.Mie personal imi plac sanii medii de exemplu.Si nu vad de ce un baiat nu ar aprecia decolteul unui fete.Si cand spunem unei fete ca are sani frumosi de obicei o apreciem, doar nu ii spunem ca ii are frumosi/misto degeaba, nu?

| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

Trebuie sa le aiba intre mic si mare.(sa nu aibe nici doua cisterne dar nici pectorali).dar depinde de gustul fiecaruia.

| ioan09 a răspuns:

Sa i se potriveasca marimea sanilor cu ea inaptule!