| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* spuneti-mi si mie ce pot face pentru a avea incredere in mine? Adica sa ma accept asa cum sunt, cum arat etc.Am 15 ani, 1.55 inaltime si 38-39 kg. Mie nu imi place ca sunt slaba si de aceea vreau sa ma ingras dar pana ma voi ingrasa dureazasad. Cea mai mare problema la mine este faptul ca sunt slaba si de aceea nu am incredere in mine etc.Stiu ca nu ar trebui sa imi fac mari probleme deoarece sunt oameni cu foarte mari probleme pe langa ce am eu de exemplu sa nu ai maini, picioare sau cum sunt oamenii aceia care au boli grave de piele cum e barbatul copac sau ceva de genu(acel barbat care avea pielea de copac). As vrea si eu sa am mai multa incredere in mine sad. Chiar daca sunt la modelling si unele persoane imi zic ca sunt draguta tot mi se zice ca sunt slaba si nu imi placesad.
Vreau si eu niste sfaturi ceva.Multumesc si dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| greenabstract a răspuns:

Heeyyy!love struck
Si ew st slabaa rolling eyes. putin mai inalta...
Stai linistita! Ca iti asigur eu ca e mai usor sa te ingrasi, decat sa slabesti. Acum, punete in locul la mii de fete care sunt obeze, si gandeste-te cum se simt, cat se chinuiesc sa slabeasca si de abia daca reusesc! Asa ca ar trebui sa te simti bine in pielea ta deoarece multe pers din lumea asta si-ar dorii sa fie slabe!:*
Acum, cu inaltimea thinking nu e nimic!big hug Ai timp sa cresti, pe la 20 de ani o sa arati altfel, in plus sunt multe tipe care sunt scunde, nu esti singura! Altceva numai am ce sa iti zic! :* Doar ai incredere in tine, ca e cel mai bine happy. Si nu lua in considerare commentarile celor care te fac slaba!winking

2 răspunsuri:
| DenysaLove a răspuns:

Multumesc frumos de raspunsuri:* pana la urma am reusit sa ma ingras pana la 47 de kg dar inaltimea tot aia e, adica 1.57laughing

| Dannah a răspuns:

Pai...sincer mi se pare fffff usor sa te ingrasi! mi se pare greu sa slebesti! si revenind la intrebarea ta mananca seara si sa nu lipseasc painea si desertul de la fiecare masa!