| 97steef a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog cum a sputea sa scap de solduri, intr-o saptamana? exercitii, ce ar trebui sa mananc:-ss! ajutatii-ma va rogg!not worthy Fuundaa:-x

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De solduri n-ai cumsa scapi. De grasime poti cu exercitii in care sa misti muschii soldului si hrana putina si deasa. Mananca la doua ore jumate si mai mult legume si fructe, carne de pasare fara pielita, peste, fara paste fainoase si evita painea. Acuma, depinde si cata graime ai. Intr-o saptamana nu poti face prea multe.