| Aleee22 a întrebat:

Spuneti'mi va rog frumos cum poti sa iti albesti dintii.
Dau funda big grin

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cu bicarbonat de sodiu si folosind zilnic o pasta de dinti pentru albire sau te duci la stomatolog

| RuxyzLOL a răspuns:

Cu sare... apoi cu paste de dinti...

| AnnnnnaXD a răspuns:

Bicarbonatul de sodiu e cel mai bun. Se foloseste si in prepararea pastei de dinti. Il poti cumpara de la orice magazin, il presari pe periuta de dinti si te speli de 2-3 ori pe zi. Rezultatele par dupa putin timp. Succes!

| enzodemes a răspuns:

Te poți duce la o clinică stomatologică și poți face tratament de albire, contra cost.