| lovevampire18 a întrebat:

Buna stie careva o crema pentru marirea sanilor care poate fi folosita la pubertate si sa nu coste mult.Va rog mult. Dau si funda.

Răspuns Câştigător
| bump a răspuns:

Buna! pai eu una nu am auzit pana acum de nici o crema care sa ajute la marirea sanilor, si daca ar exista sunt sigura ca efectele sunt foarte mici, aproape nevizibile. Daca esti la pubertate sunt sigura ca ti se vor dezvolta pana cand vei ajunge cam de 18 ani big grin

1 răspuns:
| lavyBandB a răspuns:

Din cate stiu eu nu exista crema de marire a sanilorthinking sanii cresc atunci cand te dezvolti tu ca omhappySingurul mod de a iti mari sanii e prin operatiewinking