| Anonima1239 a întrebat:

Bună!
Stie cineva ceva exercitii pentru latirea coapselor?(am incercat fandari si genoflexiuni)

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Lățimea coastelor este dată de oasele bazinului. Nu ai cum să le lățești.

| Eugen80 a răspuns:

Faci un copil.
Este un aparat care se strange intre coapse si are si un arc in interior, care trage bratele lui deschise, iar tu il pui intre picioare si stragi.
Genoflexiunile nu au nici o treaba, e doar sport. Fandarile pot sa te ajute daca incerci sa faci si spagatul, dar nu fortat!