| Patricia99 a întrebat:

Stie cineva cum se scoate mirosul de urina de caine din covor? Eu am spalat mereu imediat dupa ce a facut dar tot a prins miros... Ce sa folosesc?

8 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Salut! Foloseste clor, asa vei scapa de miros.Pa,pa.

| Yasmin875 a răspuns:

Foloseste clor.

| ZeHelp a răspuns:

Mult, mult clor.

| MotanulVerdeVIRA a răspuns:

Cum de ai urina pe covor? esti o iubitoare de caini? ewww! de aia cred ca o sa ti se inputa casa!
Mai bine foloseste clor ca sa scapi de miros

| Patricia99 explică (pentru MotanulVerdeVIRA):

Cand a fost catelul mic l-am tinut in casa dar cand a crescut l-am scos afara...l-am lasat in curte! Si pana a crescut si s-a invatat cu pat pedrile s-a mai scapat si chiar daca am spalat tot miroase. Am descoprit abia acum, cand am spalat covorul!

| MotanulVerdeVIRA a răspuns (pentru Patricia99):

Nu stiai ca cainii ( de orice fel ) se caca si se pisa peste tot?
sunt niste animale murdare care put chiar daca le speli... si este dovedit stintific ca pielea lor emana un miros oribil.

| Patricia99 explică (pentru MotanulVerdeVIRA):

A fost o perioada mult prea scurta de timp ca sa prinda casa miros...Este vorba doar de 2 nopti si sa stii ca, cainele meu miroase mult mai bine decat multi alti oameni asa ca... nu e problema scoaterii mirosului din casa ci doar dintr-un covor!

| Carmen_Gabriela_1973 a răspuns (pentru MotanulVerdeVIRA):

Cred ca ești puțin redusa mintal tu asa de fel. Ca sa nu mai zic ca ești și analfabeta. Indiferent ca e câine sau pisica, amândoi își fac nevoile în casa când sunt mici sau când nu sunt scoși afara la timp. Un câine de casa, bine îngrijit, nu pute, nu e jegos. Mai treci pe la scoala și lasa desenele ca ai cam rămas în urma cu câțiva ani la mentalitate.