| ruca a întrebat:

Buna cryingcrying.
stiti baiatul de care v-am vorbit in mesaju trecut? ( cam acu o saptamana )
ne-am desp si el nu s-a comb cu fata aceea ( din fericire ), dar acum e cu verisoara mea. el nu o place dar...
chestia e ca vrau sa fiu iar cu el ptc il plac enorm si nu stiu ce sa fa cryingcrying.
am 13 ani, adic totusi va dati seama ca nu sunt experta in chestia cu recuceritu cryingcrying. dar va rog mult sa ma ajutati il plac tare mult si chiar vreau sa ne impacam. deci sfaturi : :*:*:* mersi mult :*:*

1 răspuns:
| Inny_6353 a răspuns:

Daca i-ai gresit cu ceva incearca sa-ti ceri scuze si zii ce simti pentru el... spune-i ca-l iubesti enorm si ca nu poti trai fara el. esti complet schimbata de cand v-ati despartit. nu mai esti uh.ii simti lipsa. spune-i ce rost are relatia cu verisoara ta daca el nu o iubeste incearca sa-i spui cum stau lucrurile si ca nu vei mai gresi (daca de asta v-ati despartit) exprima-ti sentimentele. sa nu-ti fie rusine sa spui ceea ce simti spuine-i ca fara el nu poti exista si sa-ti mai dea o sansa. vorbeste-i din suflet si poate il vei recuceri! Succes>big grin