| LULUTZAwhitYOU a întrebat:

Stiti ca au venit zilele radautului nu? Mama lucreaza acolo penntru ca matusa mea a deschi si ea acolo.Si vreau si eu sa ma duc, dar mama nu vrea, tata vrea cat de cat, dar nu ma duce.Intrebarile suntbig grine unde pot lua un autobuz ca sa ma duca in radauti? Cat costa? Am auzit ceva de intertrans sau ceva de genul asta.Acolo cat costa? A cei care sunt di radauti, poate ne si imprietenim.; D

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

3 lei costa. buzurile le gasesti in centru.pe la banca western union. din centru de duce la vicov, fratauti, galanesti si tot asahappy

| sallysirop a răspuns:

Poti sa te duci la gara din orasul tau si te interesezi :] nu sunt din radauti, dar am incercat sa iti dau o idee :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da d unde esti?