| rlk1234 a întrebat:

stiti cumva cum sa deblochez contul de facebook? Pentru ca imi apare ca lau inchis si dupa imi da sa recunosc persoane de la prieteni si nu-i stiu pe toti ca am multi prieteni? Exista si alte metode sa-l deblochez? Dau funda pentru cel mai bun rasp:*

Răspuns Câştigător
| XxSimoneexX a răspuns:

Buna. Si mie mi s-a intamplat asta si daca nu ma insel prima data trebuie bagata parola apoi recunoscuti prietenii. Este singura metoda prin care il poti debloca sau iti poti face altul.