| deeaiuta99 a întrebat:

Stiti cumva daca se va mai face anul acesta,, Let's do it Romania" si daca da cand? Am mai participat si as vrea sa o fac din nou (scuzati categoria dar e cea mai accesata)

Răspuns Câştigător
| ŞtefanaTCK a răspuns:

Da. În 29 septembrie este a doua sesiune de ecologizare din anul acesta. în judeţul Timiş.
Uite aici informaţiile de care ai nevoie:
http://blog.letsdoitromania.ro/

| deeaiuta99 explică (pentru ŞtefanaTCK):

Mersi
p.s. sund din Sibiu (dar tot mersi)

| ŞtefanaTCK a răspuns (pentru deeaiuta99):

Cu plăcere! happy
Din păcate e ceva până în judeţul Timiş, dar asta este. Dacă eşti o împătimită a acţiunilor de ecologizare trebuie să te plimbi prin ţară până acolo unde este nevoie de voluntari ca voi.
Multă baftă pe 29! (în caz că te hotărăşti să participi) big grin