| Annekie67 a întrebat:

Buna stiti unde gasesc un spray pentru par acre sa ma tina 1-2 luni rosu(roscat) aleg spray ca nu vreau vopsea si vreau sa-mi fac doar cateva suvite ...de preferat in Braila-Galati.

1 răspuns:
| YumikoItsMyName a răspuns:

1. Roscatul se ia greu 2. Spray-ul se numeste nuantator si daca ai culoare inchisa la par (de la saten inchis spre brunet) se prinde mai greu. 3. Se ia mai repede cu nuantator decat cu vopsea (eu am suvite roscate cu vopsea dinainte de craciun si inca se mai vad.) 4. Daca esti din Galati (ca mine) iti sugerez ori sa mergi pe la Real, dar mai bine in Piata Mare, halele acoperite si gasesti acolo. Eu stau langa Piata Centrala/Mare si stiu. Din Braila inca nu cunosc.