| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* stiu ca e o intrebare prosteasca dar ce inseamna daca tatal meu m-a visat gravida? din cate am inteles in vis disparusem sa zic asa si m-a gasit intr-un tranvai schimbata, in ce sens nu am inteles, si a vazut ca am burta si dupa si-a dat seama ca sunt insarcinatalaughing. Ce inseamna? Ms:*

2 răspunsuri:
| MissBeer a răspuns:

Probabil ii e un pic frica de faptul ca vei creste si vei pleca sa-ti faci familia ta. Saaaau ii e frica sa nu ramai gravida la o varsta frageda. Ti-ai facut un prieten nou?

| ombladon a răspuns:

Ce **** mea tot cu visele voastre...inseamna ca o sa MORI!