| Denudeny a întrebat:

Buna.....Stiuuu ca suna ciudat, dar, se spune ca peste 12 luni ( 1 an) va veni al 3-lea razboi mondial (mi-a spus cineva. ca parintele iustin parvu a zis asta)... ce credeti, e adevarat? Ma cam sperie. funda mareee big grin

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Am citit si eu despre prevestirea lui, nu a zis ca o sa fie razboi, a zis ca o sa mai avem un an de liniste, cred ca la anul se va pune in practica noua ordine mondiala, poate preiau masonii conducerea si se arata lumii, doar Dumnezeu stie ce va urma, poate nu o sa fie un razboi cu armle si unul politic vorba userului LotsOfLoveAndra, oricum cu arme sau fara parintele a zis sa fim pregatiti pentru ce va urma.
Sper sa nu mergem din rau in mai rau.

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Orice e posibil, însă nimeni nu știe când și dacă va exista un al 3-lea război.

| sublime89 a răspuns:

Normal ca nu e adevarat. Multe lucruri se spun. S-a spus de sfarsitul lumii pe 21 decembrie anul trecut. Acum se spune ca pe 23 august va fi ca asa a zis Rasputin laughing Parintele iustin parvu intra in aceeasi categorie de oameni paraleli cu realitatea.

| AsdfghjkI32 a răspuns:

Om trai si om vedea, tot ce-i posibil

| Anonimus12468 a răspuns:

E posibil sa fie adevarat ce zice, dar intr-un alt mod. Adica: nu va fi un razboi cu arme si tunuri si tancuri ci o sa fie un razboi politic sau ceva de genu, ceea ce nu ar trebui sa ne sperie.
Funda?