| AlexutuDeiu a întrebat:

Credeti ca va veni al 3 lea razboi mondial?

10 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Nu u ce crezi?happy

| mihaibrasov a răspuns:

Va veni cu siguranta. Foarte curand. Romania va fi implicata din prostia idiotilor nostri de la putere care stau sub tutela SUA si Israel.

| marya a răspuns:

Nu prea cred lucrurile s-au schimbat mult de la ultimele razboiaie.

| aniiledha a răspuns:

Pana atunci vine 2012 si murim cu totziitonguetonguehee hee

Răspuns utilizator avertizat
| ghkjghk a răspuns:

Nu se stie dar in cazul in care vine pe 11 noiembrie stiu ca o sa fiu fericita: pe 8 e ziua mealaughing deci e clar ca ma imbatlaughing) Funda? pup

| victoas a răspuns:

Nu conteaza ce cred euhee hee

| barcelonamessi a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| AlexJoey a răspuns:

Predictiile babei Evanghelia Sourcheva razboiul o sa inceapa pe 11 Noiembrie. Nu conteaza ce credem noi la urma urmei, conteaza ce decid "nenea" de sus.