| anutza97 a întrebat:

Buna sunt a 9 a si vreau sa particip la miss a fost preselectia facuta de cei de a 12 a si am trecut cu inca 3 fete din cls dar vroiam sa intreb cam ce probe se pun de obiceitongue:X funda si votlove struck

1 răspuns:
| tweetym a răspuns:

Balul bobocilor este un eveniment de neuitat din viata unui licean, mai ales daca este concurent la titlul de miss sau mister. Probele cele mai des intalnite sunt cele de dans, de cantat, de interpretare a unor diferite personaje, de indemanare etc. in functie de inspiratia celor care se ocupa de organizarea balului.