| andreea_5712 a întrebat:

Buna sunt andreea si am 13 ani, imi place foarte mult de un baiat mai mare decat mine cu 3 ani.am fost cu el, dar de la revelion ne-am certat putin si apoi, peste cateva luni l-am sunat, se comporta frumos ca de obicei, insa acum cateva zile l-am sunat din nou si era cam suparat sau mai mult trist, m-a intrebat de ce l-am sunat(n-a mai intrebat asta pana atunci) i-am spus ca imi era dor de el si l-am intrebat daca si lui ii era dor de mine, a inceput sa rada putin(dar nu batjocoritor), si dupa aia a spus nu, iar dupa cateva secunde a zis da, o si inca ceva cand i-am zis ca mi-e dor de el a spus "oare?", dupa aia i-am zis ca mereu imi zboara gandul l-a el, iar el a spus din nou "oare?", i-am zis da, iar dupa putin timp am terminat discutia.De ce tot imi spunea "oare?" si chestia cu nu... da., inseamna da sau nu? va rog ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| georgiana a răspuns:

Nu il mai suna, i-ai dat de inteles ca il placi.Asteapta un gest din partea lui, un semn ca si el vrea sa va impacati, nu-l stresa, lasa-l pe el sa vina la tine...sau poate inca nu a depasit greseala ta.

| D A R i U t S s A a răspuns:

Complicat baiat.
Poate avea o problema.si nu avea chef de discutii. poate asa e felul lui sa spuna "oare"

incearca sa vorbesti cu el mai fata in fata asa. poati sa iti exprimi sentimentele si prin gesturi big grin

| mishu_4386 a răspuns:

Yep fetelor le plac numai baietii mai mari rolling eyes

| rsn13 a răspuns:

Eu cred ca cineva care nu prea te are la suflet i-a zis ceva de genu' "te-a inselat cu cutare"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu cred ca are pe alt cineva sau daca nu are pe cineva nu vrea sa dea de inteles ca ii e dor de tine