| Andreim1212 a întrebat:

Buna sunt Andrei am 17 ani, Si nu am fost niciodata intr-un club, discoteca, nimic, Vi se pare ok? vreau sa-mi spuneti cum sa fac? platesc la intrare? exact in fata? cum platesc, cum fac astia poze, de unde le iau? la bar cand platesc platesc pe loc, sau la sfarsit consumatia? iti da ceva dupa ce platesti? masa trebuie sa fie rezervata? va multumesc,

5 răspunsuri:
| ravyALEX a răspuns:

Nu e nici oproblema grava daca nu te-ai dus pana acum
Si stai calm ca si daca te duci nu intri fara sa platesti asa ca iti zic aia cum si cat sa platesti

| CristinaForTPU a răspuns:

Buna! cand intri in discoteca angajati te ia in primire. daca nu ai platit
DE UNDE STIU? cand platesti iti pun o stampila pe mana si observa

Deci cand intri in discoteca scoti bani si le dai la aia la intrare
Cand cumperi ceva le ceri. exemplu "Vreau un pepsi la doza" ea ti-l da si tu i dai bani. dupa ea iti da restul si gatabig grin

Masa trebuie rezervata cu o zi dinainte

| stpu a răspuns (pentru CristinaForTPU):

Stampila pe mana? ca la abator unde sunt stampilati porcii si vacile laughing

| CristinaForTPU a răspuns (pentru stpu):

Asa se face. sa vada care a platit sau nu. adica asa e la noi in zonabig grin

| Capatina_Bogdan_1997 a răspuns:

Hoo frate stai calm si relaxat intri normal depeinde de local te duci la bar comanzi ii dai bani acolo da platit iti cer ei bani stai calm ca nu uita laughing