| anonim_4396 a întrebat:

Bună, Sunt băiat și am vârsta de 18 ani. E normal să mă amuz și să râd mai mereu? Chiar și atunci când mă gândesc la ceva care s-a petrecut deja?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Era un proverb referitor la chestia asta. Nu ti-l spun că te superi.

| Violleta2022 a răspuns:

Ai probleme psihice?
Fiindca nu este nromal sa te amuzi si sa razi mereu, fara sa ai o situatie comica.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce nu ar fi normal sa fii vesel?

| AdioTPU a răspuns:

Depinde. Dacă te amuzi din orice lucru nesemnificativ poți părea neserios sau distrat și să nu inspiri încredere.

| anonim_4396 explică (pentru AdioTPU):

Adică nu sunt maturizat

| Fonk a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt oameni care au simțul umorului mai dezvoltat. Nu e ca nu esti maturizat da e ok sa fi genul happy.

| AdioTPU a răspuns (pentru anonim_4396):

Așa s-ar părea din exterior.

| Fonk a răspuns:

E normal sati traiesti viata cum vrei tu