| caroollina a întrebat:

Buna:*sunt clasa a 8-a si nu stiu la ce scoala sa merg...as vrea sa-mi spuneti la ce scoala sunteti si ce profile sunt.:*va multumesc:*

1 răspuns:
| andreiTheDJ a răspuns:

Asta tu decizi...depinde ce iti place tie si cam cu ce ai vre sa te ocupi cand vei fi adult de exemplu eu sunt la protectia mediului.am auzit ca in viitor asta va conta foarte mult.Am participat si la evenimente caritabile si voluntariat si diplomele acelea ma vor ajuta cand ma angajez dar tu trebuie sa decizi la ce scoala vrei sa mergi mai departe... apropo dupa liceu poti merge la orice facultate asa ca nu conteaza chiar asa de mult
baftawinking