| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de puțin ajutor.
Ideea e că trebuie să scriu ceva pentru dna prof de Geogra căci am terminat gimnaziul și nu prea am idei. Vreau să-i mulțumesc pentru tot, dar să nu sune prea clișeic sau dramatic. Fiecare elev a ales un profesor și trebuie să-i spună câteva cuvinte.
Dacă mă puteți ajuta cu o părere aș fi foarte recunoscătoare, mulțumesc

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, cum noi nu-ti cunostem profesorul si habar nu avem ce simti tu pentru el/ea, nu puteti compune ceva potrivit.
De aceea te sfatuim sa incerci sa-ti pui minte ala contributie si sa scrii singura, ceea ce simti, incercand sa te exprimi cat mai clar si convingator.

| ZmeuNinja1980 a răspuns:

„ acum 11 ore | ZmeuNinja1980 a răspuns:
Prin aceasta ocazie tin sa-i multumesc profesorului meu de fizica Grigorescu Marius, profesorul care se teleporta si care dadea nota 5 pentru copiat din carte. Tin sa-i multumesc profesorului Elisei Ionel, la el nimeni nu a reusit sa copieze, eu am copiat 4 pagini si mi-a dat nota 3, dar am trecut cu 5. Vreau sa-i multumesc maretului Iordache Madalin, cel cu care jucam barbut printr-a 8-a, imi amintesc cand a aruncat cu cosul de gunoi si ne-a prins diriga, vrand, nevrand l-am platit. Nu in ultimul rand vreau sa aduc aminte despre profa de Franceza / Latina, ora de ora ma intreba „ Ce am avut de pregatit pentru astazi " timp de 4 ani am raspuns „ Nu stiu ". Am blocat-o sa nu intre in clasa la ore si am dat vina pe Codausi Alin laughing. Tin sa-i multumesc profei de mate optinal, la ora de mate optional colegii au fumat tigari in clasa laughing) mi-a dat exercitii de clasa a 3-a si mi-a spus „ macar p-astea sa le faci ", si in ultimul rand maestrului Dominic, cel cu care am scris istorie in scoala gimnaziala 193. Multumesc pentru atentie... dragi colegi, stimata doamna diriginta. "

| Hemeraa a răspuns (pentru ZmeuNinja1980):

Mersi dar nu pot zice ceva de genul pentru că nu este ceea ce am nevoie.