| Andreea_1756 a întrebat:

Sunt cu un baiat de o luna si jumatate, in tot acest timp nu mi-a aratat niciodata ca ma iubeste. m-am gandit ca e felul lui de a iubi. Saptamana trecuta ne-am certat si i-am zis sa nu ma mai caute, crezand ca o sa ma caute pentru ca imi spunea ca ma iubeste. Dar nu m-a cautat, bineinteles ca nici eu nu l-am cautat... Dupa 2 zile m-a cautat el. si acum iar ne-am certat si m-a lasat sa vb singura pe mess si a iesit cu prietenii lui. Ce sa fac?straight face Credeti ca mai are vre un rost relatia?sad Dau funda!:X

Răspuns Câştigător
| mykkki a răspuns:

Poi...mai andreea nu cred ca mai are vre un rost acesta relatie de fapt poti spune ca aproape nici nu a fost aceasta relatie. CEl mai bun lucru este la il lasi balta sa iti faci un nou prieten si sa te prefaci ca el nu mai exista asa ca fi indiferenta fata de el si arati ca AI TRECUT MAI DEPARTE si ca nu te mai intereseaza de el.asa e cel mai binehappyhappyhappy succes ( App fundita?

9 răspunsuri:
| elisarktis a răspuns:

Dar intrebarea cheie U mai tii la el
Daca da du-te u la el
Daca nu lasa-l in pace

| catalina_8997 a răspuns:

Daca ati inceput sa va certati o sa va mai certati si de acum inainte si de ce sa te chinui si sa suferi cand tara e plina de baieti? Acum doar tu stu cel mai bine daca vrei sa treci peste dar parerea mea este ca nu o sa mai dureze mult relatia voastra in stilul asta. Fi tare si gandeste-te bine ce vrei sa faci, bafta!

| mirunaana a răspuns:

Sincer? eu nu crd. dar nu stiu daca vei tine cont de sfat.cum o data i-ai aratat ca te intorci la el daca te cauta dupa cat timp are el chef, acum stie ca poate face mereu asa si nu-i mai pasa pentru stie ca te vei intoarce la el.

| Alexandra_5259 a răspuns:

Nu, dar inseamna ca el a fost cu tine doar pentru ca asa i-au zis prietenii lui adica doar ca sa zica si el:Am...am o iubita ma!

| drifter_5260 a răspuns:

Scuza'ma ca iti zic, dar esti prea naiva sa crezi ca un baiat te iubeste dupa o luna jumatate.

| DianaIstratii a răspuns:

Asa sunt indragostitii, se cearta des, dar daca va certati nu inseamna ca nu te mai iubeste(si totusi daca te iubeste o sa te caute si nu te va uita). Sunt si eu in aceeasi situatie, nu fi ingrijorata(sigur ca mai are rost relatia)Si intreaba-l daca te iubeste cu adevarat... Sper ca ti-am fost de ajutor...Bafta! fundita?winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste cu el si lamuriti situatia asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel! de fapt nu a fost nici`o relatie! trateaza`l ca indiferenta numai asa poti sa ii arat ca nu iti pasa! si fa`ti alt prieten care sa te merite ca adv! sukces

| riddler a răspuns:

Fa-l sa inteleaga ca are de ales... poate nu ia relatia in serios pentru ca e de parere ca nici tu nu o iei din moment ce ai renuntat atat de usor la el.asa ca arata-i variantele:cu tine si altfe sau fara tine si la fel. daca un baiat nu poate sa se schimbe pentru o fata inseamna ca nu o iubeste.si asta ti-o zice un baiat. lol