| Gabrielabmg a întrebat:

sunt de 2 saptamani cu un baiat love struck ar trebui sa ii iau cadou de VALENTINE'S >DAY?:

6 răspunsuri:
| BlackAngel232001 a răspuns:

Mie mi se pare normal daca sunteti impreuna. Nici sa nu fie prea scump dar poti sa ii iei ceva

| Gabrielabmg explică:

Si ce sa ii iau? puppy dog eyes nu am nicio idee sad

| LifeIsColour a răspuns:

Da,ar fi un gest dragut din partea ta dar ar fi si mai dragut daca si el ti-ar cumpara cevabig grin Cat despre cadou, i-ai un parfum sau bomboane de ciocolata, pana la urma gestul conteazawinking

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Sal. eu zic sa-i cumperi o cutie de bomboane in forma de inimioara (nu cred ca ar costa mai mult de 10 -12 lei ) nu de alta, dar s-ar putea ca el sa-ti cumpere ceva si atunci te vei simti prost daca nu ii vei da si tu. ma intelegi?

| aenoeniem a răspuns:

Ceva simbolic ar fi destul de dragutthinking