| petruta a întrebat:

eu vorbesc cu un baiat de 2 saptamani. Pe el il cheama Vlad, si acusica vine Valentine's Day. Si nu stiu ce cadou sa ii fac deoarece nu prea il cunsc. Si in plus e si ziua lui de nume Vlad. Eu m-am gandit la un ceas la 40 lei si un cadou legat de Valentine's Day o inimioara sau asa ceva.

3 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Da, e adevarat aveti putin timp impreuna. De aceea te-as sfatui sa i cumperi un cadou simplu, si frumos.

Cauta in magazine, felicitarii, sunt asa de frumoase.

Chiar se va bucura.

| Voidwithin a răspuns:

E perfect cadoul la care te-ai gandit o sa-i placa 100%.

| Aly42 a răspuns:

Eu zic ca daca si sentimentele lui sunt pure pentru tine, o sa-i placa indiferent ce ar fi! SUCCES!