| anonim_4396 a întrebat:

Sunt fata si am 17 ani si doar 1, 54 m crying. Cum pot sa ma inalt, avand in vedere faptul ca nu pot face sport din cauza unor probleme de sanatate? (pot alerga incet, gimnastica etc da, dar nu sporturi care necesita efort mare si suprasolicitare, deci nu am cum sa apelez la inot, baschet etc) Care ar fi inaltimea normala? crying

6 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Păi, poate moștenești pe cineva din familie.
Eu zic să iei calciu de creștere. Verișoara mea așa a crescut în înălțime.

Răspuns utilizator avertizat
| BubbleWhitee a răspuns:

Nu știu dacă poți având în vedere că nu poți face sport.Eu am 15 ani și 1.57.Probabil gena familiei tale este așa, nu te poți înălța... dacă familia este la fel.happy

| AnonimaOk a răspuns (pentru BubbleWhitee):

Ok dar ce inaltime ar trebui sa am?

| BubbleWhitee a răspuns (pentru AnonimaOk):

| craciungeorge10 a răspuns:

Daca esti fata nu mai ai ce facesad, nu are nimic ca esti mai scunda:**