| bubz20 a întrebat:

Buna sunt fata si recent am primit de la o colega niste tenesi cam ca acestia http://tenesi.ro/index.php?route=product/product&path=65 _66&product_id=76 nu-s de firma dar as vrea sa stiu daca sunt de fata pentru ca ia nu i-a purtat.
mama tot face crize cum ca sunt de baiat si cum sa ma duc la scoala cu asa ceva, ca sunt prea baietosi ( am 18 ani)

5 răspunsuri:
| LarisaDragomir a răspuns:

Sunt universali! II pot purta si fetele si baietii.Mie una mi se par draguti, eu i-as purta.

| papusica987 a răspuns:

Si daca ai 18 ani inca iti mai spune maicata ce sa porti?
fi serioasa!
daca tie iti plac poartai.
eu mai port tricourile iubitului meu pe afara, chiar si bluzele de trening.
si tenesi astia sunt chiar draguti, ia da`mi mie daca nu`ti placraised eyebrowsbatting eyelashes

| baf a răspuns:

Sincer ..sunt cam de baieti dar merg si la fete..sormea sigur i-ar purta.....deci eu zic ca poti sa ii porti. daca este stilul tau, sau daca nu..nu

| UrbanGurlx a răspuns:

Parerea mea e ca sunt universali.

| bubz20 explică (pentru UrbanGurlx):

Asa cred si eu dar daca tot ma incalt cu iei sa nu ma fac de ras