| Zlatea_Diana_1995 a întrebat:

Sunt foarte complexata cu înălțimea mea. Toți din jurul sunt ma înalți decât mine. Am 16 și am 1.58 sau ceva, chiar as vrea sa mai cresc. Aveți niște sfaturi ce m-ar putea ajuta?
Funda

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Daca iti place sportul, si nu ai probleme medicale care sa te impiedice sa practici, ai mai putea castiga putin prin volei sau inot (sporturi care ajuta la intinderea structurii osoase.).

Insa daca intri in paine si dupa vreo cativa ani te lasi, sunt 90% sa pui kg serioase pe tine, deci happy

1 răspuns:
| Donsavas a răspuns:

Nu te ajuta nimic. Mai crești până la 18 ani.