| bolly a întrebat:

Eu am 14 ani jumate si am inaltimea de 1.58,eu vreau sa cresc. parintii mei sunt inalti dar eu nu stiu de ce sunt asa de scunda... fac si sport (karate) dar nu prea ma inalt... ma puteti ajuta sa imi spuneti ce sa fac sa ma inaltbatting eyelashes. mersi funda!

13 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Nu te inalti de la karate! Fa un volei un baschet ceva.
Pa, pa.

| chibiusa a răspuns:

De la karate nu te inalti.
fa baschet sa inot

| PinkPanther a răspuns:

Daca parinii tai sunt inalti o sa te inalti si tu...ai timp pana la 18 ani sa tot cresti, ai putea sa faci baschet, volei sau inot, aceste asporturi ajura foarte mult

| alexralu34 a răspuns:

Incarca sa te apuci de inot, bascket, volei, eu am.68 la 12 ani si am facut dansuri moderne si ambaut in fiecare zi o cana de lapte cred ca de asta si ca ma intind de multe ori dar nu sunt sigura incearca si tu.

| alexralu34 a răspuns:

Incarca sa te apuci de inot, bascket, volei, eu am 1, 68 la 12 ani si am facut dansuri moderne si ambaut in fiecare zi o cana de lapte cred ca de asta si ca ma intind de multe ori dar nu sunt sigura incearca si tu.

| ninita a răspuns:

Incearca baschetul

| ionalexandru98 a răspuns:

Inoata

| ioana1cool5 a răspuns:

Pai si eu am o prietena care face carate si nici ea nu prea mai creste.eu de la 7 ani am facut dansuri populare si am crescut foarte mult.nu stiu ce sa zic. poate dic cauza caratelor. funda>?

| KaZe_8447 a răspuns:

Handball, Baschet, Voley si fotbal cate odata waiting...

| Satyr666 a răspuns:

Incearca sa faci inotwinking si eu asa am fost ca tine si in cateva luni 1.70 happy

| iRock a răspuns:

Buna! Daca spui ca parintii tai sun inalti, atunci nu grabi lucrurile cu baschet si alte minuni.O sa cresti in scurt timp. O zi frumoasa!

| Andreea_6029 a răspuns:

Apuca-te de Volei sau Baschet! sau. de fiecare data cand te trezesti te poti atarna de o bara. Prin atarnare corpul se lungeste, asta numai dupa somn. Fa asta frecvent! sper ca te-am ajutat :*

| maria_8420 a răspuns:

Incearca sa faci inot.am auzit ca te inalta