| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in clasa a VIII-a, iar in toamna ar trebui sa intru la liceu însă eu sunt de la tara si e mai greu cu banii.Cam cat ar costa in medie internatul la un liceu din Constanta? Stiu ca diferă de la liceu la liceu, dar vreau sa vad daca am sanse sa ajung la liceu sau rămân la profesionala.Multumesc! Scuzati-ma daca am gresit categoria

2 răspunsuri:
| litere123 a răspuns:

Din câte am înțeles la unele persoane, internatul în căminul unui liceu costă în jur de 300 de lei, dar nu e sigur.
Ai grijă de tine!

| anonim_4396 explică (pentru litere123):

Multumesc