| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in clasa a VIII-a, iar in toamna ar trebui sa intru la liceu.Problema este ca sunt de la tara si e cam greu cu banii.Cam cat ar costa internatul intr-un liceu din Constanta?(Scuzati categoria, aici intra cei mai multi utilizatori)

Răspuns Câştigător
| Cristiaanandrei a răspuns:

In general internatul e ieftin mai ales daca ai probleme cu banii am impresia ca e decontat 80% de stat. Dar sa stii ca poti sa iti iei un job part-time. Exemplu mc donalds nu e cine stie ce dar o sa ai banii tai.