| anonim_4396 a întrebat:

sunt intr-o mare dilema, m-am despartit acum doua zile de prietenul meu.
Astazi un prieten de-al lui si de al meu deoarece stam in aceeasi gasca m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna.Acum chiar nu stiu cum sa procedez ce sa zic...Cateodata il mai surprind pe fostul' ca ma priveste iar cand ma uit si eu la intoarce capul.:-

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu te baga in asa cevaoh go on
O sa iei iese apoi vorbe ca ai fi parasutachatterbox

| medgirl a răspuns:

Eu cred ca daca mai simti ceva pentru fostul tau prieten, ar trebui sa mai fii putin singura, si nu sa accepti propunerea prietenului vostru comun.
dar daca nu mai simti nimic pentru fostul tau...hmm,ai putea incerca.nu prea pierzi nimic daca nu tii la fostul.

| lays a răspuns:

Nu accepta.chiar daca nu e pus de prietenul tau, o sa pici prost in ochii tuturor.

| oanamaria a răspuns:

Chestia asta s-a intamplat multor prietene de-ale mele. e posibil sa fi fost pus de prietenul sau