| Khatheryne a întrebat:

sunt k un baiat de ceva timp dar inca nu ne-am pupat, eu sunt mai tupeista iar el mai timid Ce credeti? fundita pentru cel mai bun raspuns+vot

Răspuns Câştigător
| DeutzaMika a răspuns:

Draga Khatheryne, te sfatuiesc sa incerci tu sa il saruti... bineinteles depinde si varsta pe mine un baiat anul trecut la 10 ani eram in banca la scl si nu eram k elsi a venit si m-a sarutat direct pe gura fara nici o problema si eu sunt aia k tupeu... (sorry pentru poveste) mergeti intr-un loc mai intim ceva de genul si incearca sa gasesti o conversatie mai placutasi sa incerci sa il saruti! Sper ca am fost de ajutor.

1 răspuns:
| xilovevampirex a răspuns:

Poate Simte Ceva pentru altcinv si nnu vfea sa iti spuna ca sa te superi. happy