| Khatheryne a întrebat:

sunt k un baiat de ceva timp dar inca nu ne-am pupat, eu sunt mai tupeista iar el mai timid Ce credeti? Nu ne potrivim? Cel mai bun raspuns funda+vatPtongue:big grinbig grinbig grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| MissIndependenttt a răspuns:

Pai ce este drept el ar trebuie sa faca primul pas.Insa daca vrezi k nu se intampla nimic nu este nici o problema daca vei incape tu cu un pupic.Probabil ca si el asteapta la randul lui ceva de la tinethinking:*:*

1 răspuns:
| blackrider a răspuns:

Eu cred ca nu va potriviti, dar daca vrei sa continui relatia, ar trebui sa vorbesti cu el sh sa vezi ce vrea de a tine. funda?