| ηιмєηι a întrebat:

Buna kiss

Sunt noua pe aici...si ma intrebam daca ma puteti ajuta
Am foarte mare nevoie de voi big grin

Mai mereu imi imaginez, ca intru in casa si o vad pe mama intinsa pe jos moarta.sad si eu incep sa plang si sa tip sad

thinking Dar nu stiu...asa dintr`o data imi pare in minte si asta nu a fost numai o data ci de mai multe orisad

Uita`ti un exemplu:Ieri ma plimbam cu prieteni si vorbeam noi acolo si deodata mi-a aparut imaginea asta in fatathinking mai aveam putin si plangeam crying

De ce?

Nu imi doresc asta...este mama mea si chiar daca ma enerveaza totusi este MAMA mea si tin la ea happy

Dar de ce imi apare aceste lucruri in minte?

Va rog cine poate sa ma ajute dau FUNDA :d

Chiar sunt disperata crying nu stiu ce se intampla cu mine...

3 răspunsuri:
| Pitic a răspuns:

E o temere asunsa
e teama de a o pierde
poate te -a macarcat ceva o intamplare cand erai mai mica
sau pur si simplu e in mintea ta
iti doresti ca mama ta sa nu pateasca nimic rau incat subconsientul tau iti transmite opusul,
problema e ca tu iti imaginezi chestiile astea doar pentru a vedea cum reactionezi in momentul ala
incerca sa te controlezi si cand iti zin astfel de imagini in minte, gandeste-te la alceva ceva amuzant, frumos,
nu iti face griji chestia asta de ti se intampla e doar pentru ca nu ai ceva mai bun de facut probabil te plictisesti si nu te gandesti la nimic si dintr-o data iti vin imaginile acelea in minte

| Razvan94 a răspuns:

E nasol oO. probabil ai fost marcata de ceva, ai visat acest lucru si nu-l mai poti scoate din minte. cu timpul il vei uita, nu-it face probleme ca nu se va intampla nimic cu mama ta

| ηιмєηι explică:

Da a fost ceva...si de atn mai mereu tip la ea,nu o ascult, ii spun ca o urasc, ii spun sa nu se mai bage in viata measi alte chestii...Nu vreau sa ii spun acele cuvinte dar vorbeste gura fara minehee hee

Astazi am vazut un film.si am inceput sa plang, era vorba despre o mama care nu isi recunostea copii...iar copii aceia au invatat cat de greu este fara MAMA

Si atn am zis ca nu o sa ii mai spun ceva mamei care o va durea...stiu ca o doare asta, deoarece sunt copilul ei dar nu pot...pur si simplu cand ma enerveaza ii spun lucrurile acestea dar fara sa vreau sad

Va multumesc ca ma`ti ajutat kiss love strucklove strucklove struck poate...o sa reusesc sa ma controlez big grin