| Elena178 a întrebat:

Am mai pus odata intrebarea dar nu s-a postat. Sunt noua aici si am nevoie de ajutor. Simt nevoia sa vorbesc cu cineva fiindca am niste probleme si nu am pe nimeni de incredere in jurul meu. Vreau sa schimb niste pareri cu cineva. E vreun baiat pana in 16 ani pe aici care a trecut peste o despartire de curand? Asta m-ar ajuta mult. Lasati-mi un mesaj aici sau pe privat. Nu mai pot! Multumesc celor care imi vor raspunde :*!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Eu sunt fata, dar as fi incantata sa te ajut cu orice ai nevoie. Daca te intereseaza, ma gasesti la o_adriana_t (id de mess). E valabil si pentru orice altcineva. happy

| AnaBejenaru a răspuns:

Neaparat baiat?thinking Poti sa-mi lasi un mesaj pe privat, te-as putea ajuta, sau macar..sa incerchappy

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Da.Eu,dar nu de curand, de acum vreo 2 ani.

| guardian18angel a răspuns:

... eu am peste 16 ani si un pic mai multa experienta in despartiri.

Ma rog, cum vrei tu, insa ai grija in ce baieti te increzi. Cei sub 16 ani nu au asa multa experienta in despartiri. Stiu, doar am avut si eu 16 ani... si-i vad pe cei din ziua de astazi.