| Anna5forever a întrebat:

Bună sunt o adolescenta foarte calma dar care are nevoie de un simplu răspuns cum pot avea abdomenul mai plat? nu sunt grasa sau obeza dar sunt mica de înălțime....

Răspuns Câştigător
| Lila10 a răspuns:

Http://apreciezi.com/......e-fitness/ iti garantez, merge suta la suta!

| Anna5forever explică (pentru Lila10):

Îți mulțumesc foarte mult pentru sfat!:-D

| Lila10 a răspuns (pentru Anna5forever):

Cu placere

5 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Mananca cat mai multe fructe si legume si mergi foarte des la sala asa in vreo 1-2 luni il vei avea plat.

| mada225 a răspuns:

Http://apreciezi.com/......e-fitness/ iti garantez, merge suta la suta!