| darkfuneral a întrebat:

Sunt o fata de 12 ani din dorohoi si vreau sa va cer parerea.Imi place de un baiat cu un an mai mare decat mine. El mi. a spus ca nu ma mai place insa suntem prieteni buni. Oare ce sa fac sa il recucersc. fundita

PS.sunt rockar.ita si el e tot asa

4 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Nu poti fii asa sigura ca nu te mai place, poti incerca sa te imprietenesti mai mult cu el, sa incerci sa fi mai apropiata de el, ii poti trimite cate un mesaj, asa de noapte buna laughing, sa-i areti ca-ti pasa de elwinking, dar asa mai subtil, nici sa fii foarte stresanta big grin, sa-l mai chemi pe-afarahee hee nu neaparat ca o intalnire de exemplu daca esti cu fetele sa-l chemi si pe el ca va distrati, daca te intreaba ce-ai facut ieri, ii spui ca ai fost la o petrecere si daca va intalniti sa-i spui mai multehee hee
sau cand povestiti, poti sa-l mai atingi asa din greseala cu intentie, vezi cum reactioneaza si daca are rost sa mai continui, daca nu, nu insista ca ar fi pacat sa pierzi un prietenwinking

| AnnnaMarrria a răspuns:

Waaw.
hhmm...si de unde esti tu asa sigura ca nu ii place de tinethinking
1) Niciun baiat nu ar recunoaste
2) Depinde de semne...
Daca se da pe langa tine, iti da mereu sms-uri.te suna e clarstraight face
da-te si tu pe langa el...fi mereu aranjata in fata lui etc etc!
fa-l sa te placa foarte muult!
prefa-te si tu ca te impiedici si-i cazi in brate oh go on
nu stiu ce sa-ti mai zic...
imi zici si mie ce ai mai facut printr-un msj privat. poate te mai ajut cu sfaturi!

| Ramo_9946 a răspuns:

Traiesteti copilaria.ai doar 12 ani

| calin21 a răspuns:

Da tu recucerestel incerca sa te imprietenesti mai bine cu el sa va apropiati si dupa cucerestel